שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

אנא קרא את השאלות הבאות ואם אתה לא יכול למצוא את התשובה שלך, אנא שלח לנו את שאלתך, אנו נענה לך בהקדם האפשרי.

זהב ישראל (iGold) הינה אחד החברות היחידות בישראל המיבאות את כל סוגי המתכות היקרות לישראל, החברה נוסדה בירושלים בשנת 2012 וכיום החברה פועלת מאילת.

"משקיע במתכות יקרות בישראל" הינו "אדם פרטי" הרוכש זהב וכסף לצרכי השקעה כדי לבטח את הונו. לא "עסק" או "חברה בע"מ"

חברת IGOLD היא בין החברות היחידות בישראל המחזיקה חוזי מכירה חתומים לזהב עם ספקים בינלאומיים, שהושלמו לפני מגפת הקורונה.

הזמנות אצלנו מתחילות ב 100 אלף שקל 16 אונקיות זהב חצי קילו.

זהב וכסף להשקעה הינם מתכות יקרות המאוחסנות לפחות שלושה חודשים בחדר כספות מאובטח. מתכות יקרות להשקעה חייבות להיות בצורות הבאות: 1. מטבעות זהבה וכסף המונפקות על ידי בנק מרכזי. 2. מטילים ומטבעות זהב שהינם ברמת טוהר של 99.5%
אין שום תקנה או חוק המחייב את לקוחותינו לדווח על הרכישה של מתכות יקרות לרשויות בישראל או בארה"ב.
כל המוצרים שלנו מיובאים מספקי הזהב הגדולים והאמינים בעולם. כל המוצרים שלנו מגיעים באריזות מקוריות וסגורות. רוב המוצרים שלנו נרכשים מחברות ממשלתיות או יצרני זהב שווצרים עם וותק של למעלה מ-100 שנה. כל לקוח המגיע לחדר כספות שלנו, כדי לאסוף את ההזמנה, רשאי לבקש לבצע "בדיקת אימות" בטכנולוגיה מתקדמת.
אם חלילה משהו יקרה במהלך השינוע המתכות יקרות לחדר כספות, אתם מבוטחים בידי חברת ביטוח. גם כשהמתכות יקרות מאוחסנים בחדר הכספות המאובטח הוא מבוטח בידי חברת ביטוח.

שאלות נוספות

לא. אם אין לנו את את הסוג או הכמות שהזמנתם במלאי, אנו נדרשים לבצע ייבוא מיוחד מהספקים שלנו בחו"ל ומרגע שאנו נועלים איתם את המחיר קשה מאוד להוסי או לגרוע מהזמנה. אנו נשתדל כמיטב יכולתינו לעזור אבל ככלל לא ניתן לשנות הזמנה מהרגע שהסכמנו על פרטי המכר.
אין לכזה מצב שום השפעה על לקוחות החברה, מהיום הראשון של הרכישה הזהב מאוחסן בחדר כספות אצל צד ג' על שמם של הלקוחות, לכן במקרה של פשיטת רגל לא תשפיע כלל על לקוחות החברה.

החירים המופיעים באתר אינם סופיים ויכולים להשתנות בהתאם לבורסת הסחורות ומדד הדולר.יש לפנו אלינו כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת. אנא פנו אלינו לקבלת מחיר מדוקת או לקביעת פגישת היכרות.

חברת iGold משמשת כנאמן של לקוחותיה כדי לבצע את ההפקדה עבורם בחדר הכספות של חברת "איי-טים" באילת. כמובן שהזהב תמיד בבעלות המלאה של הלקוח.

התשלום יתבצע רק על ידי העברה בנקאית מחשבון בנק פרטי, מהארץ או מחו"ל. ניתן לשלם במזומן או אשראי על עסקאות הנמכות מ-11000 ₪

עוד שאלות?

מהי הכמות שאת/ה רוצה לקנות?

מלאו פרטים ונחזור אליכם

* הסכום הסופי יקבע לפי הצעת מחיר פרטנית שאנו נשלח ונעילת השער תהיה בעת התשלום בפועל.